درباره آنتیکی ها

  • اهميت توسعه تجارت الكترونيك در زمينه فروش كالاهاي لوكس منزل ما را بر آن داشته كه از سال 93 فروشگاه اينترنتي آنتيكي ها را راه اندازي كنيم. آنتيكي ها با ايجاد اعتماد و حس وفاداري  تمام تلاش خود را صرف مي كند تا مشتريانش مجاب به تغيير  الگوهاي قديمي خريد شوند تا بتوانند هوشمندانه تر، امروزي تر، سريع تر، با رضايت بيش تر  و رفت و آمد كمتر خريد كنند، چرا كه در فروشگاه آنتيكي ها بهتر مي توانند بررسي، مقايسه و تصميم  به خريد بگيرند .
  •  آنتيكي ها قوي ترين و دقيقترين توضيحات محصول را در زمينه ظروف و دكوري لوكس منزل در اختيار مشتريانش مي گذارد. از آنجايي كه آنتيكي ها اولين مرجع فروش دكوري و ظروف لوكس منزل در ايران است و به طور تخصصي در زمينه كالاهاي لوكس منزل فعاليت مي كند و بيشترين اشراف را نسبت به محصولاتش  دارد و متضمن اصل بودن محصولاتش مي باشد.
  • آنتيكي ها در هيچ جاي كشور جز سايت رسمي آنتيكي ها نمايندگي ديگري ندارد.

برخی از خدمات آنتیکی ها

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال مطمئن و به موقع
  • ضمانت عدم تغییر رنگ محصولات

تیم ما

cms-img

تیم کاری و دپارتمان فروش

دپارتمان بازاریابی و فروش آنتیکی ها بر اساس اصول روز تجارت الکترونیک و گواهی iso 27001  تجارت الکترونیک فعالیت می کنند و فعالیت های این تیم بر مبنای قانون تجارت الکترونیک می باشد.

information

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Lorem ipsum dolor sit

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit


آخرین مقالات

انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل تان

انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل تان

مدت هاست که استفاده از رنگ در دکوراسیون باب شده؛ البته هر کس سلیقه ای دارد و روحیه ای با رنگی سازگار است. اما گاهی برای خانه تان رنگی را انتخاب می کنید که نفس کشیدن در آن فضا برای تان سخت می شود.

بهار ،امسال در خانه ی شما

بهار ،امسال در خانه ی شما

اگر شما هم از آن‌دسته انسان‌هایی هستید که از روزهای طولانی و پرنور بهار، احساس سرزندگی و شادابی می‌کنید، باید از همه نشانه‌هایی که ربطی به این فصل و حال و هوای بی‌نظیر آن دارد، استقبال و تمام خانه را برای سرشار‌شدن از آنها آماده کنید.بهاری‌شدن خانه، حال و هوای شما و اعضای آن را تغییر می‌دهد. ایده‌های مختلفی می‌توانند در خانه اجرا شوند اما ایده پرورش و نگهداری از گل‌ها و سبزیجات خانگی، بدون رقیب است.

تصاویر/ خانه های باورنکردنی میلیاردرها در تهران

تصاویر/ خانه های باورنکردنی میلیاردرها در تهران

عکس هایی از زیباترین منازل در تهران